strona-w-budowie
catalog-02 catalog-01

VITAKO Sp. z o.o.
ul. Małej Syrenki 2, 71-790 Szczecin
NIP: 8513165302
REGON: 321279887
KRS: 0000434478

Biuro tel.: 91 8522900
info@vitako.pl

Roksana Czarnas
Menedżer Sprzedaży, Specjalistka ds. Żywienia Człowieka
tel. kom.: 503 435 229
roksana.czarnas@vitako.pl
Ania Baranowska
Inżynier sprzedaży, Specjalistka ds. Promocji Produktu
tel. kom.: 663 733 110
ania.baranowska@vitako.pl
Ania Niezgoda
Inżynier Sprzedaży, Specjalistka ds. Żywienia Człowieka
tel. kom.: 512 052 411
ania.niezgoda@vitako.pl
Karolina Lebiecka
Inżynier sprzedaży, Koordynator Produktu
tel. kom.: 505 522 888
karolina.lebiecka@vitako.pl
Ania Janik
Administracja i serwis
tel.: 91 8522908
ania.janik@vitako.pl
Kacper Moraniec
Serwis
tel.: 91 8522909
kacper.moraniec@vitako.pl
Kasia Borkowska
Dyrektor Zarządzający
tel. kom.: 505 404 828
kasia.borkowska@vitako.pl
Kuba Borkowski
International Manager
tel. kom.: 603 392 606
jakub.borkowski@vitako.pl